O nás

Naše pracovní filozofie je jednoduchá. Zakládáme se na seriózním, individuálním a hlavně lidském přístupu k zákazníkovi. Nemusíte věřit těmto řádkám, přijďte se prostě sami přesvědčit. Vážíme si každého zákazníka, ať "velkého" nebo "malého", protože zákazník nás živí a my na oplátku můžeme dělat to, co nás baví :o)

Pro představení naší společnosti iDirection, s.r.o. si dovolujeme použít překlad textu slavné kampaně Think different společnosti Apple….

 Zde jsou ti šílení. Ti co nezapadají. Rebelové. Buřiči. Kulaté kolíky ve čtvercových otvorech. Ti, kteří vidí věci jinak. Nemají rádi pravidla. A nemají žádnou úctu ke Status Quo. Můžete je citovat, můžete s nimi nesouhlasit, oslavovat je nebo očerňovat. Jen jednu věc nemůžete, nemůžete je ignorovat. Protože oni věci mění. Tlačí lidskou rasu kupředu. A zatímco někteří je vidí jako šílené, my vidíme génia. Protože jen lidé, kteří věří, že dokáží změnit svět, jsou ti, kteří ho změní.

 …většina našich klientů spadá do této "kategorie" osobností a nám je ctí pro ně pracovat. Přidejte se mezi ně, Vaši důvěru nezklameme.

Naši zákazníci v číslech

453

Firmy a korporace

343

Školení a workshopů 

78

Logistika

21

Zdravotnictví

43

Školství